KONST / Litografier / Färglitografi 16285044
nr 1628 5044
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 1/40, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), landskap. Färglitografi, bildmått: 39x47cm, yttermått inklusive ram: 53x60cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:52:08
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg